0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Petviya
Ürün Kodu: 10528688
Stok Durumu: 98
18,18TL

Mevcut Seçenekler:

Aktifsepet Yerli üreticinin her zaman yanındadır .

Petviya kadife boyun tasması yavru ve yetişkin kedilerde kullanıldığı gibi, yavru ve küçük ırk köpeklerde de rahatlıkla kullanabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Minik dostunuz adına en iyisini istediğiniz de petviya’nın sizlere sunmuş olduğu ürünleri tercih ederek ona güzel bir hediye sunabilirsiniz. Kadife boyun tasması kolay ayarlanabilir yapısı belirtilen ölçüler aralığında rahatlıkla ve sağlamlıkla dayanıklılığı korumaktadır. Zilli olması nedeniyle de minik dostunuzun nerede olduğunu kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Yumuşak ve hassas dokuyu üzerinde barındıran kadife boyun tasması kedinize ya/yada köpeğinize zarar vermeden uzun süre kullanım ömrü sunmaktadır.

Uyarı: Kadife olması nedeniyle deri ve standart boyun tasmalarına oranla daha çabuk kirlenebilmektedir. Dışarıya çıkan evcil dostlarınız için tasmaları belli aralıklarla elle yıkayarak bu sorununun önüne geçebilirsiniz. Kadife kumaşların bu ince ve narin dokusundan dolayı sunulan tasma parlak bir yapıya temiz olduğu müddetçe her zaman sahip olabilmektedir.

Renk seçenekleri: Fuşya, gri, kırmızı, mavi, mor, sarı, siyah ve yeşil

Ölçüleri:

Minimum: 15 cm
Maximum: 26 cm

UYARI:Aldığınız kargo ambalajını eldiven ile açarak plastik kargo poşetini çöpe atınız Ürününüzü kullanmadan önce bekletiniz.Kargolarınızı işleyişimiz dışında bekleterek göndermekteyiz.Paketleriniz el değmeden eldiven ve maske takılarak paketlenmektedir. BİLGİLENDİRME:Aktifsepet.com sitesinde bulunan ürünler tedarikçilerin verdiği bilgi doğrultusunda sisteme (manuel veya otomatik eklenmektedir)Ürünlerin sitede olması stoğumuzda olduğu anlamı taşımamaktadır .İlgili ürün satıldığında tedarikçi firmadan gelen faturalı ürünler kanunlara uygun olup olmadığı kontrol edilip uygunsa müşteriye faturalanıp sevk edilir Eğerki kanunlara uygun değilse ürün satışa kapatılıp tedarikçiye bilgi verilir.Tedarikçi bilgisi için info@akifsepet.com mail atınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!