0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Petviya
Ürün Kodu: 10528689
Stok Durumu: 30
18,18TL

Mevcut Seçenekler:

Petviya, sizlere kadife boyun tasmalarının yanı sıra simli kadife tasmaları da sunarak minik dostunuz için en iyisini hazırlıyor. Simli ve parlak dokusu sayesinde minik dostunuz artık çok daha şirin gözükecek. Güvenlik kilidi, ayarlanabilir yapısı ve uyarı zili de bu özellikler arasına dahil edildiğin petviya tasmalarından alabileceğiniz en yüksek verimi sizlere sunuyoruz. Simli kadife boyun tasması ince ve hassas bir dokuya sahiptir. Çabuk yıpranmaz, kediniz için güven sağlar.

Uyarı: Simli ve kadife dokuya sahip olmasından dolayı deri ve standart boyun tasmalarına oranla bir tık daha çabuk kirlenmektedir. Bunun sebebi kadife’nin daha çabuk kiri çekmesidir. Hassas dokuda kadife kumaşlarda bu yüzden yer almaktadır. Elinizde belli aralıklarda yıkama işlemi yaparak bu sorunun önüne geçebilir ve minik dostunuz için en ışıltılı tasmayı güvenle ona sunabilirsiniz. Bayilerimizden ya da satış noktalarımızdan ürünü temin edebilirsiniz.

Renk seçenekleri: Altın (bakır), fuşya, gümüş, kırmızı, mavi, pembe, siyah, yeşil

Ölçüleri:

Minimum: 15 cm
Maximum: 26 cm

UYARI:Aldığınız kargo ambalajını eldiven ile açarak plastik kargo poşetini çöpe atınız Ürününüzü kullanmadan önce bekletiniz.Kargolarınızı işleyişimiz dışında bekleterek göndermekteyiz.Paketleriniz el değmeden eldiven ve maske takılarak paketlenmektedir. BİLGİLENDİRME:Aktifsepet.com sitesinde bulunan ürünler tedarikçilerin verdiği bilgi doğrultusunda sisteme (manuel veya otomatik eklenmektedir)Ürünlerin sitede olması stoğumuzda olduğu anlamı taşımamaktadır .İlgili ürün satıldığında tedarikçi firmadan gelen faturalı ürünler kanunlara uygun olup olmadığı kontrol edilip uygunsa müşteriye faturalanıp sevk edilir Eğerki kanunlara uygun değilse ürün satışa kapatılıp tedarikçiye bilgi verilir.Tedarikçi bilgisi için info@akifsepet.com mail atınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!