USB 3.1 Type-C - 3 Port USB 3.0 HUB ve Gigabit Ethernet

USB 3.1 Type-C - 3 Port USB 3.0 HUB ve Gigabit Ethernet

78,96TL
Stok Durumu: 15
Vergiler Hariç: 66,91TL
Marka:Ti-mesh
Ürün Kodu: SD-000045-1

Kısa Açıklama

USB3.0 ile Gigabit Hızında Bağlantı3 Port USB 3.0 ve Gigabit Ethernet ağ adaptörü USB 3.1 TypC üzerinden RJ-45 kablolu ağ bağlantısı sunan bir adaptördür. Yeni Nesil Macbook ve Slim UltraBook modellerinde inceliği korumak amacıyla sadece 1 adet USB 3...
+
USB3.0 ile Gigabit Hızında Bağlantı
3 Port USB 3.0 ve Gigabit Ethernet ağ adaptörü USB 3.1 TypC üzerinden RJ-45 kablolu ağ bağlantısı sunan bir adaptördür. 
Yeni Nesil Macbook ve Slim UltraBook modellerinde inceliği korumak amacıyla sadece 1 adet USB 3.1 TypeC bağlantısı bulunmaktadır. 
Böylesine gelişmiş bilgisayarlarda bulunmayan ethernet portu ve USB 3.0 portların azlığı kullanıcıların harici cihazlarını bilgisayarlarına bağlamasını olanaksız kılmaktadır. USB 3.1 TypeC Gigabit ağ adaptörü ile hem USB 3.0 portlarınızı artırabilir hem de Gigabit hızında ağ kullanımına kolayca geçebilirsiniz.

USB 3.0 ile Yüksek Hız
USB 2.0'ın 480Mbps hızındaki bağlantısı Gigabit hızında kablolu internet bağlantısını sınırlamaktadır. Gigabit internet hızına ulaşabilmek için 5Gbit/sn hızına sahip USB 3.0 arabiriminin kullanılması gerekir. USB 3.0-Gigabit ethernet adaptör ve bilgisayarınızın USB 3.0 portuyla hız sınırlarını aşacak kablolu ağ bağlantısına sahip olun!

Tüm Cihazlarınız için 3 Port USB HUB
Kablosuz klavye-fare, fotoğraf makinesi, USB bellek, harici disk ve akıllı telefon gibi birçok bileşeni aynı anda bağlamanız için USB 3.0 HUB 3 port USB 3.0 desteğine sahiptir. 5Gbit/sn'e kadar yüksek hızı ile ışık hızında dosya transferi ve ağ bağlantısının keyfini sürün!

RJ-45 ile Gigabit Hızında Kablolu İnternet Bağlantısı
Standart kablolu ethernet girişine sahip USB 3.0 Gigabit Ethernet ağ adaptörü ile Yeni Nesil Macbook, Ultrabook, Netbook ve  gibi cihazlarınıza interneti kablolu getirebileceksiniz. Gigabit Ethernet Adaptör ile ağ girişi bulunmayan veya ağ girişi bozulmuş tüm bilgisayarlarınızda kablolu interneti kullanmanın konforunu yaşayın.
Uzunluk:
Bağlantı Ucu:Type-C, RJ45, USB,

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Kablolar